




Смарт ТВ приставка Mecool MEon1 NETFLIX 2/32 Гб Google TV 14 Smart Box
Призначення пристрою
ТВ приставка Mecool MEon1 перетворює будь-який телевізор у повноцінний Smart TV із доступом до інтернету, додатків, IPTV, YouTube, ігор та медіа.
Можливості
- Перегляд фільмів та серіалів онлайн у високій якості (до 4K)
- Онлайн ТБ: IPTV, YouTV, SWEET.TV, Київстар ТБ, Megogo тощо
- Мультимедійний центр для дому: Youtube, Spotify тощо
- Ігри з підтримкою геймпадів на великому екрані
- Перегляд файлів із зовнішніх накопичувачів
Загальні характеристики
Смарт ТВ приставка Mecool MEon1 працює на процесорі Amlogic S905X5M, який має 4 ядра ARM Cortex-A55, та оснащений графічним прискорювачем ARM G310 V2. Має 2 Гб оперативної пам’яті та 32 Гб внутрішньої пам’яті. Підтримує технологію AI‑SR — штучний інтелект у реальному часі підвищує якість відео: масштабує зображення з низької роздільності близько до 4K, відновлює деталі, зменшує шум та покращує плавність відтворення — навіть для відео у поганій якості.
Операційна система та додатки
Mecool MEon1 2/32 Гб працює на ОС сертифікований Google TV 14 , яка розроблена спеціально для телевізорів та медіаприставок. Операційна система має більш простий інтерфейс та повністю адаптована під роботу з пультами. Переваги перед звичайним Android: великі іконки, рекомендації з YouTube та онлайн кінотеатрів на головному екрані, інтегроване голосове управління.
На пристрої встановлено ATV Google Play Маркет, який дозволяє встановлювати програми лише ті, які повністю адаптовані до цієї ОС. Всі інші програми можна встановити вручну із APK-файлу або за допомогою альтернативних маркетів.
Наявність сертифікацій
Netflix - ця телевізійна приставка сертифікована компанією Netflix, що гарантує роботу офіційної програми на даній моделі (на моделях без сертифікації Netflix не працює). Сертифіковані пристрої можуть відтворювати відео з роздільною здатністю до 4K, HDR та підтримують Dolby Audio, що забезпечує більш чітке та яскраве зображення.
Netflix – це платний сервіс потокового відео. Користувач повинен самостійно зареєструватися, вибрати тарифний план, сплатити і лише потім почати користуватися.
Також пристрій має сертіфікацію Google Widevine DRM L1, яка забезпечує можливість перегляду відео високої чіткості (HD, Full HD, 4K) на популярних стрімінгових платформах, як-от YouTube, Megogo, тощо.
Dolby Atmos — це новий рівень об’ємного звучання. Звук розподіляється не тільки по горизонталі, але й по висоті, створюючи ефект «звуку навколо і над вами». Ідеально для фільмів і серіалів з підтримкою Atmos.
Dolby Vision — це передовий стандарт HDR, що забезпечує глибші кольори, високу контрастність і деталізацію. Завдяки динамічним метаданим кожна сцена виглядає максимально реалістично.
Методи підключення до телевізора
HDMI — такий вхід на телевізорах почав з'являтися з 2004 року (рекомендуємо перевірити наявність).
AV — через "тюльпані" до старих моделей телевізорів без порту HDMI, потрібно лише докупити кабель-перехідник з mini-jack 3.5 mm на 3xRCA.
Підтримка кодеків
− AV1 MP-10 L5.1 up to 4Kx2K 60fps
− VP9 Profile-2 up to 4Kx2K 60fps
− H.265 HEVC MP-10 L5.1 up to 4Kx2K 60fps
− AVS2-P2 Profile up to 4Kx2K 60fps
− H.264 AVC HP L5.1 up to 4Kx2K 30fps
− MPEG-4 ASP L5 up to 1080P 60fps (ISO-14496)
− WMV/VC-1 SP/MP/AP up to 1080P 60fps
− AVS-P16(AVS+) /AVS-P2 JiZhun Profile up to 1080P 60fps
− MPEG-2 MP/HL up to 1080P 60fps (ISO-13818)
− MPEG-1 MP/HL up to 1080P 60fps (ISO-11172)
Інтернет-з’єднання і бездротовий зв'язок
ТВ приставка Mecool MEon1 2/32 Гб підтримує підключення до інтернету через Wi-Fi 2.4 ГГц + 5 ГГц + 6 ГГц (стандарт бездротової мережі Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax).
Також ТВ приставку можна підключити до мережі інтернет через LAN (локальну мережу) за допомогою кабелю (вита пара з конектором RJ-45). Пристрій підтримує підключення по LAN від 10 до 100 Мбіт/с
На відміну від телефонів і планшетів, прийом WiFi у всіх ТВ приставок слабкіше, тому якщо роутер перебуває за перешкодами (стіни, двері тощо), рекомендується підключати ТВ бокс через LAN кабель.
Рекомендована швидкість інтернету необхідна для роботи пристрою:
- Youtube і IPTV 720p HD ready від 5 Мбіт/с
- Youtube і IPTV 1080p Full HD від 10 Мбіт/с
- Youtube і IPTV 4К від 40 Мбіт/с
- Торренти 1080p Full HD від 50 Мбіт/с
- Торренти 4К від 100 Мбіт/с
Пристрій має Bluetooth 5.2, який може використовуватись для підключення зовнішніх пристроїв таких як бездротові колонки, навушники, пульт, геймпад, тощо.
Інтерфейси
USB 2.0 - 2 шт, для підключення флешки, мишки, клавіатури, геймпаду та інших USB пристроїв. Має стандартну швидкість передачи даних.
SPDIF - цифровий аудіовихід для підключення до домашнього кінотеатру чи аудіосистеми, забезпечує більш якісне звучання.
MicroSD - інженерний слот для карти пам'яті, дозволяє розширити пам'ять приставки, або переглядати файли з карти.
AV - аналоговий аудіовихід, підходить для підключення до колонок або навушників.
Навігація
Пристрій підтримує голосове керування, яке дозволяє керувати смарт девайсом, шукати контент, перемикати канали та запускати програми за допомогою голосу. У комплекті йде Bluetooth пульт з мікрофоном. Також для додаткового розширення функціоналу рекомендується придбати пульт із гіроскопом, також відомий як Air Mouse.
Додаткові функції
Підтримка HDMI CEC (Consumer Electronics Control) - функція, яка дозволяє керувати приставкою за допомогою пульта від телевізора, а також керувати телевізором за допомогою пульта від приставки, якщо обидва пристрої підтримують цю технологію. Це досягається за рахунок використання двонаправленої шини даних HDMI кабелю, яка дозволяє пристроям обмінюватися командами управління.
Miracast - технологія працює через Wi-Fi та дозволяє вам транслювати контент з мобільного пристрою на великий екран, перетворюючи телевізор на свого роду "другий монітор" для вашого смартфона або планшета. Наприклад, ви можете дивитися фотографії, відео, грати в ігри або використовувати програми на великому екрані, не підключаючи жодних дротів.
AirPlay – це функція, що дозволяє транслювати контент (відео, фото, музику тощо) з пристроїв Apple (iPhone, iPad, Mac) на телевізор, підключений до цієї приставки. Вона працює через Wi-Fi та забезпечує бездротову передачу даних між пристроями.
Google Cast – це технологія, яка дозволяє транслювати контент (відео, музику, фотографії тощо) з мобільного пристрою, планшета або комп'ютера на екран телевізора через Wi-Fi, використовуючи можливості смарт-ТВ приставки. Іншими словами, це спосіб перетворити ваш телевізор на розумний, транслюючи контент з додатків на вашому телефоні або планшеті прямо на великий екран.
Технічні характеристики
| Операційна система | сертифікований Google TV 14 |
| Процесор (CPU) | Amlogic S905X5M, 4 ядра ARM Cortex-A55 |
| Графічний процесор (GPU) | ARM G310 V2 |
| Оперативна пам’ять | 2 Гб |
| Вбудована пам’ять | 32 Гб |
| Інтернет-з’єднання | Wi-Fi 2.4 ГГц + 5 ГГц + 6 ГГц (стандарт бездротової мережі Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax), LAN від 10 до 100 Мбіт/с |
| Bluetooth | 5.2 |
| Сертифікації | Netflix 4K, Dolby Atmos, Dolby Vision |
| Відео | до 4K |
| Кодеки | − AV1 MP-10 L5.1 up to 4Kx2K 60fps − VP9 Profile-2 up to 4Kx2K 60fps − H.265 HEVC MP-10 L5.1 up to 4Kx2K 60fps − AVS2-P2 Profile up to 4Kx2K 60fps − H.264 AVC HP L5.1 up to 4Kx2K 30fps − MPEG-4 ASP L5 up to 1080P 60fps (ISO-14496) − WMV/VC-1 SP/MP/AP up to 1080P 60fps − AVS-P16(AVS+) /AVS-P2 JiZhun Profile up to 1080P 60fps − MPEG-2 MP/HL up to 1080P 60fps (ISO-13818) − MPEG-1 MP/HL up to 1080P 60fps (ISO-11172) |
| Роз’єми | HDMI 2.1, AV, SPDIF, USB 2.0 - 2 шт, MicroSD, LAN від 10 до 100 Мбіт/с, DC |
| Мова інтерфейсу | Багатомовний (українська, англійська, тощо) |
У комплект входить:
- ТВ приставка Mecool MEon1 2/32 Гб
- Bluetooth пульт з мікрофоном (батарейки не входять, необхідні AAA 2 шт)
- Блок живлення
- HDMI кабель
- Інструкція з підключення українською мовою
- Гарантійний талон
Надається гарантія 6 місяців від нашого інтернет-магазину. Пристрій опломбовано.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mecool |
| Виходи | RJ-45, HDMI, Jack 2.5/3.5 mm |
| Інтерфейси | Ethernet, DLNA, Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| Максимальна роздільна здатність відео | UltraHD |
| Оснащення | mini PC, IPTV, Кардрідер, Флеш накопичувач, Доступ в інтернет, ІК управління, Smart TV |
| Підтримувані носії | SD, Compact Flash, USB накопичувач, Memory Stick |
| Портативний | Ні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Смарт приставка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Операційна система | Google Android |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.2 |
| CPU (процесор) | Amlogic S905X5M |
| GPU (відеопроцесор) | Mali-G310 V2 |
| WiFI | 2,4/5/6 |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| ОС | Google TV 14 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 999 ₴



