




Смарт ТВ приставка DColor GD2 NETFLIX 2/32 Гб Google TV 12 Smart Box
Призначення пристрою
ТВ приставка DColor GD2 перетворює будь-який телевізор у повноцінний Smart TV із доступом до інтернету, додатків, IPTV, YouTube, ігор та медіа.
Можливості
- Перегляд фільмів та серіалів онлайн у високій якості (до 4K)
- Онлайн ТБ: IPTV, YouTV, SWEET.TV, Київстар ТБ, Megogo тощо
- Мультимедійний центр для дому: Youtube, Spotify тощо
- Ігри з підтримкою геймпадів на великому екрані
- Перегляд файлів із зовнішніх накопичувачів
Загальні характеристики
Смарт ТВ приставка DColor GD2 працює на процесорі Amlogic S905Y4-B, який має 4 ядра ARM Cortex-A35, та оснащений графічним прискорювачем ARM Mali-G31 MP2. Має 2 Гб оперативної пам’яті та 32 Гб внутрішньої пам’яті. Особливістю процесора Amlogic S905Y4-B є вбудована ліцензована підтримка технології Dolby Audio, що забезпечує якісне багатоканальне звучання та покращену обробку аудіосигналу. Це дозволяє пристрою відтворювати мультимедійний контент з насиченим і чистим звуком на високому рівні прямо "з коробки".
Операційна система та додатки
DColor GD2 2/32 Гб працює на ОС сертифікований Google TV 12 , яка розроблена спеціально для телевізорів та медіаприставок. Операційна система має більш простий інтерфейс та повністю адаптована під роботу з пультами. Переваги перед звичайним Android: великі іконки, рекомендації з YouTube та онлайн кінотеатрів на головному екрані, інтегроване голосове управління.
На пристрої встановлено ATV Google Play Маркет, який дозволяє встановлювати програми лише ті, які повністю адаптовані до цієї ОС. Всі інші програми можна встановити вручну із APK-файлу або за допомогою альтернативних маркетів.
Наявність сертифікацій
Netflix - ця телевізійна приставка сертифікована компанією Netflix, що гарантує роботу офіційної програми на даній моделі (на моделях без сертифікації Netflix не працює). Сертифіковані пристрої можуть відтворювати відео з роздільною здатністю до 4K, HDR та підтримують Dolby Audio, що забезпечує більш чітке та яскраве зображення.
Netflix – це платний сервіс потокового відео. Користувач повинен самостійно зареєструватися, вибрати тарифний план, сплатити і лише потім почати користуватися.
Також пристрій має сертіфікацію Google Widevine DRM L1, яка забезпечує можливість перегляду відео високої чіткості (HD, Full HD, 4K) на популярних стрімінгових платформах, як-от YouTube, Megogo, тощо.
Dolby Audio забезпечує якісний багатоканальний звук (5.1 і вище), покращену чіткість діалогів і баланс між усіма аудіоефектами. Ви чуєте більше деталей навіть на звичайних динаміках телевізора.
Методи підключення до телевізора
HDMI — такий вхід на телевізорах почав з'являтися з 2004 року (рекомендуємо перевірити наявність).
AV — через "тюльпані" до старих моделей телевізорів без порту HDMI, потрібно лише докупити кабель-перехідник з mini-jack 3.5 mm на 3xRCA.
Підтримка кодеків
- AV1 MP-10 L5.1 up to 4K*2K 60fps
- VP9 Profile-2 up to 4K*2K 60fps
- H.265/HEVC MP-10 L5.1 up to 4K*2K 60fps
- H.264/AVC HP L5.1 up to 4K*2K 30fps
- MPEG-2 MP/HL up to 1080P 60fps
Інтернет-з’єднання і бездротовий зв'язок
ТВ приставка DColor GD2 2/32 Гб підтримує підключення до інтернету через Wi-Fi 2.4 ГГц + 5 ГГц (стандарт бездротової мережі Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac).
Також ТВ приставку можна підключити до мережі інтернет через LAN (локальну мережу) за допомогою кабелю (вита пара з конектором RJ-45). Пристрій підтримує підключення по LAN від 10 до 100 Мбіт/с
На відміну від телефонів і планшетів, прийом WiFi у всіх ТВ приставок слабкіше, тому якщо роутер перебуває за перешкодами (стіни, двері тощо), рекомендується підключати ТВ бокс через LAN кабель.
Рекомендована швидкість інтернету необхідна для роботи пристрою:
- Youtube і IPTV 720p HD ready від 5 Мбіт/с
- Youtube і IPTV 1080p Full HD від 10 Мбіт/с
- Youtube і IPTV 4К від 40 Мбіт/с
- Торренти 1080p Full HD від 50 Мбіт/с
- Торренти 4К від 100 Мбіт/с
Пристрій має Bluetooth 5.0, який може використовуватись для підключення зовнішніх пристроїв таких як бездротові колонки, навушники, пульт, геймпад, тощо.
Інтерфейси
USB 2.0 - 2 шт, для підключення флешки, мишки, клавіатури, геймпаду та інших USB пристроїв. Має стандартну швидкість передачи даних.
SPDIF - цифровий аудіовихід для підключення до домашнього кінотеатру чи аудіосистеми, забезпечує більш якісне звучання.
AV - аналоговий аудіовихід, підходить для підключення до колонок або навушників.
Навігація
Пристрій підтримує голосове керування, яке дозволяє керувати смарт девайсом, шукати контент, перемикати канали та запускати програми за допомогою голосу. У комплекті йде Bluetooth пульт з мікрофоном. Також для додаткового розширення функціоналу рекомендується придбати пульт із гіроскопом, також відомий як Air Mouse.
Додаткові функції
Підтримка HDMI CEC (Consumer Electronics Control) - функція, яка дозволяє керувати приставкою за допомогою пульта від телевізора, а також керувати телевізором за допомогою пульта від приставки, якщо обидва пристрої підтримують цю технологію. Це досягається за рахунок використання двонаправленої шини даних HDMI кабелю, яка дозволяє пристроям обмінюватися командами управління.
Miracast - технологія працює через Wi-Fi та дозволяє вам транслювати контент з мобільного пристрою на великий екран, перетворюючи телевізор на свого роду "другий монітор" для вашого смартфона або планшета. Наприклад, ви можете дивитися фотографії, відео, грати в ігри або використовувати програми на великому екрані, не підключаючи жодних дротів.
AirPlay – це функція, що дозволяє транслювати контент (відео, фото, музику тощо) з пристроїв Apple (iPhone, iPad, Mac) на телевізор, підключений до цієї приставки. Вона працює через Wi-Fi та забезпечує бездротову передачу даних між пристроями.
Google Cast – це технологія, яка дозволяє транслювати контент (відео, музику, фотографії тощо) з мобільного пристрою, планшета або комп'ютера на екран телевізора через Wi-Fi, використовуючи можливості смарт-ТВ приставки. Іншими словами, це спосіб перетворити ваш телевізор на розумний, транслюючи контент з додатків на вашому телефоні або планшеті прямо на великий екран.
Технічні характеристики
| Операційна система | сертифікований Google TV 12 |
| Процесор (CPU) | Amlogic S905Y4-B, 4 ядра ARM Cortex-A35 |
| Графічний процесор (GPU) | ARM Mali-G31 MP2 |
| Оперативна пам’ять | 2 Гб |
| Вбудована пам’ять | 32 Гб |
| Інтернет-з’єднання | Wi-Fi 2.4 ГГц + 5 ГГц (стандарт бездротової мережі Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac), LAN від 10 до 100 Мбіт/с |
| Bluetooth | 5.0 |
| Сертифікації | Netflix 4K, Dolby Audio |
| Відео | до 4K |
| Кодеки | - AV1 MP-10 L5.1 up to 4K*2K 60fps - VP9 Profile-2 up to 4K*2K 60fps - H.265/HEVC MP-10 L5.1 up to 4K*2K 60fps - H.264/AVC HP L5.1 up to 4K*2K 30fps - MPEG-2 MP/HL up to 1080P 60fps |
| Роз’єми | HDMI 2.1, AV, SPDIF, USB 2.0 - 2 шт, LAN від 10 до 100 Мбіт/с, DC |
| Мова інтерфейсу | Багатомовний (українська, англійська, тощо) |
У комплект входить:
- ТВ приставка DColor GD2 2/32 Гб
- Bluetooth пульт з мікрофоном (батарейки не входять, необхідні AAA 2 шт)
- Блок живлення
- HDMI кабель
- Інструкція з підключення українською мовою
- Гарантійний талон
Надається гарантія 6 місяців від нашого інтернет-магазину. Пристрій опломбовано.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Основні атрибути | |
| Виходи | RJ-45, HDMI, Jack 2.5/3.5 mm |
| Інтерфейси | Ethernet, DLNA, Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| Максимальна роздільна здатність відео | UltraHD |
| Оснащення | mini PC, IPTV, Доступ в інтернет, ІК управління, Smart TV |
| Підтримувані носії | USB накопичувач |
| Портативний | Ні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Смарт приставка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Операційна система | Google Android |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| CPU (процесор) | Amlogic S905Y4-B |
| GPU (відеопроцесор) | Mali-G31 |
| WiFI | 2,4/5 |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| ОС | Google TV 12 |
| Виробник | DColor |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 900 ₴



