


Перехідник адаптер HDMI -> VGA
Перехідник HDMI -> VGA
УВАГА! Перехідник працює з HDMI на VGA! У бік "з VGA на HDMI" він не працює!
Перехідник без додаткового аудіо-виходу, тому ваш пристрій повинен мати власний аудіо-вихід.
Перехідник з HDMI на VGA використовується для перетворення цифрового сигналу HDMI виходу цифрових пристроїв в аналоговий сигнал, що подається на вхід VGA.
Підтримує роздільну здатність екрану до 1080р (FullHD).
За допомогою цього перехідника Ви зможете підключити будь-який пристрій з HDMI виходом до VGA монітора (медіаплеєри, ТВ приставки, комп'ютери, ноутбуки, планшети тощо).
При використанні з ТВ приставкою не потрібне додаткове живлення адаптера.
Перетворення: HDMI -> VGA
Підтримувані роздільні здатності екрану: 800*600, 1024*768, 1280*720, 1280*1024, 1920*1080
Колір: чорний
Матеріал: АБС-пластик
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TV4U |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Тип | Переходник |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 70 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 65 мм |
- Цена: 175 ₴
