




Смарт ТВ приставка Beelink GT-King II 2022 8/64 Гб Smart TV Box Android 11
ТВ приставки Beelink GT-King II з модулем WiFi 6 відноситься до преміум сегменту, дана модель без проблем справляється з вимогливими до ресурсів додатками і андроїд іграми, тому що має надшвидкісний 8 ядерний процесор Amlogic A311D2 (4 ядра Cortex-A73 і 4 ядра Cortex-A53) , потужний покращений відеопроцесор GPU ARM Mali-G52, 8 Гб оперативної DDR4 і 64 Гб вбудованої пам'яті. Дана модель може похвалитися апаратною підтримкою декодування відеопотоків AV1 .
Хто ще не знає, що собою являє ТВ приставка, то простою мовою - це як планшет підключений до Вашого телевізора, де останній виступає в ролі монітора.
У комплект з медіаплеєром йде аеромиша з гіроскопом і мікрофоном ( модель G10s ), що дає можливість повністю насолоджуватися керуванням пристроєм за допомогою голосових команд.
GT-King II має "зухвалий" дизайн корпусу - відразу помітний малюнок черепа, який змінює колір світлодіодів, в залежності від режиму роботи.
За функціональністю дана модель могутніше звичайних телевізорів з вбудованим Smart TV. Ви зможете дивитися фільми кінотеатри, онлайн ТВ ( YouTV, SWEET.TV, Megogo, Київстар ТБ та інші), читати новини, IPTV, грати в ігри, youtube та багато іншого, що забажає Ваша фантазія і можливості.
ТВ бокс Beelink GT-King II працює на операційній системі Android 11. У заводській прошивці встановлений Google Play маркет для пошуку і встановлення усіляких додатків на андроїд. У ТВ боксу є підтримка установки додатків з інших джерел ( Aptoide , сторонні сайти, архіви додатків і т.д.). Перевагою GT-King II, на відміну від урізаних версій для Smart TV телевізорів, доступ до великого спектру безкоштовного і різноманітного контенту, а також до повнофункціональним версіями додатків.
Встановлено потужний високопродуктивний відеоприскорювач Mali-G52 , який підтримує безліч відомих форматів медіа файлів, відео 4K Ultra HD , Full HD 1080p, 3D відео, сучасних форматів стиснення H.265 HEVC, VP9, технології HDR і т.д. Девайс оснащений швидким портом USB 3.0, якщо у Вас буде бажання переглянути медіа файли високої якості з USB флешки або зовнішніх накопичувачів.
Купити Smart ТВ приставку Beelink GT-King II Ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою і за доступною ціною. Медіаплеєр Beelink GT-King II підключається до телевізора через HDMI-порт, необхідний кабель вже йде в комплекті.
До інтернету смарт бокс підключається через швидкісний WiFi 2,4 ГГц або 5 ГГц + підтримка WiFi 6 (802.11ax). Якщо ви маєте в наявності гігабітний канал інтернету, то у Вас є можливість скористатися кабельним підключенням до порту LAN 10/100/1000 Мбіт/с.
ТВ приставка має Bluetooth , завдяки якому можна підключити до неї бездротової геймпади, навушники, аудіо-колонки та інші гаджети.
Часті запитання які з’являються у покупця:
- Який радіус роботи по WiFi?
На відміну від телефонів і планшетів, прийом WiFi у всіх ТВ приставок слабкіше, тому якщо роутер перебуває за перешкодами (стіни, двері тощо), то рекомендується підключати ТВ бокс через LAN кабель.
- Яка швидкість інтернету необхідна для роботи пристрою?
Youtube і IPTV 720p HD ready від 5 Мбіт/с
Youtube і IPTV 1080p Full HD від 10 Мбіт/с
Youtube і IPTV 4К від 40 Мбіт/с
Торренти 1080p Full HD від 50 Мбіт/с
Торренти 4К від 100 Мбіт/с
- Чи підтримує пристрій голосове управління?
ТВ приставка підтримує голосове пошук. Пульт в комплекті з мікрофоном і гіроскопом.
Характеристики:
• Операційна система: Android 11
• Процесор: 6-ти ядерний Amlogic A311D2 (4 ядра Cortex-A73 і 4 ядра Cortex-A53)
• Графічний процесор GPU: Mali-G52
• Оперативна пам’ять: 8 ГБ DDR4
• Внутрішня пам’ять ROM: 64 ГБ EMMC
• Додаткова пам’ять: максимальний об’єм карти пам’яті – 64 Гб, підключення USB Flash або жорсткого диска
• Мережа: WIFI 2.4 ГГц + 5 ГГц + WiFi 6 (802.11ax), Lan Ethernet до 1000 Мбіт/с
• Підтримка: Bluetooth
• Роз’єми: HDMI – 1 шт, USB 2.0 - 1 шт, USB 3.0 - 2 шт, MicroSD, Audio-in/out, Ethernet 1000 Мбіт/с, SPDIF
• Відображення: 4K UHD , Full HD 1080p, HD 720p і ін. Підтримка HDR
• Багатомовний інтерфейс
В комплект входить:
• ТВ приставка
• Пульт з мікрофоном і гіроскопом (батарейки не входять, необхідні AAA 2 шт)
• Блок живлення
• HDMI кабель
• Гарантійний талон
Надається гарантія 6 місяців від нашого інтернет-магазину. Пристрій опломбовано.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BeeLink |
| Выходы | RJ-45, HDMI, Jack 2.5/3.5 mm |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Интерфейсы | Bluetooth, DLNA, Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Оснащение | TV-тюнер, Доступ в интернет, IPTV, mini PC, Smart TV, Флеш накопитель, Кардридер, ИК управление |
| Поддерживаемые носители | Memory Stick, Compact Flash, SD, USB накопитель |
| Портативный | Нет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Смарт приставка |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Встроенная память | 64Гб |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество USB-портов | 3 |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Операционная система | Google Android |
| Пользовательские характеристики | |
| CPU (процессор) | Amlogic A311D2 |
| GPU (видеопроцессор) | Mali-G52 |
| WiFI | 2,4+5 ГГц+Wifi 6 |
| ОС | Android 11 |
| Оперативная память | 8Гб |
| Цвет | Черный |
- Цена: 9 240 ₴



