




Кабель HDMI v1.4 AWD
Для передачі відео, зображення і аудіо з настільних ПК, ноутбуків, плеєрів і інших цифрових пристроїв на сучасні телевізори або плазму використовується кабель hdmi - hdmi. Кабель забезпечує високу якість передачі даних. Таким чином, на екрані телевізора можна переглядати відео і чути звук, на пристроях, що мають гнізда HDMI. Це важливо, якщо необхідно дивитися інтернет-трансляції.
Довжина шнура hdmi на hdmi становить 1.5 м. Шнур обробляє роздільну здатність екрану 480i, 480p, 720p і 1080p. Кабель hdmi на hdmi досить гнучкий і має великий експлуатаційний ресурс.
Специфікації:
Тип: HDMI A Plug to HDMI A Plug Cable, 1.4 Version Ethernet
Вид сигналу: цифровий аудіо/відео
Формати сигналів: HDTV (720p, 1080i, 1080p), HD аудіо, 3D
Швидкість передачі даних: до 10.2 Гбіт/с (340 МГц)
Матеріал: безкиснева мідь 99.99%
Роз'єми: 19 pin, тип "А", нікельовані
Екран: алюмінієва фольга, палітурне екранування лудженої мідним дротом
Діелектрик: FPE, HDPE
Зовнішня оболонка: полівінілхлорид (PVC)
Довжина: 1.5 м
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Красный |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 180 мм |
| Производитель | AWD |
| Цвет корпуса | Красный |
| Ширина | 250 мм |
- Цена: 130 ₴
