

YouTV Максимальний на 12 місяців для п'яти пристроїв + Смарт ТВ приставка Ugoos X3 Pro 4/32 Гб Smart TV Box
Комплект: YouTV Пакет "Максимальний" на 12 місяців для п'яти пристроїв + Смарт ТВ приставка Ugoos X3 Pro 4/32 Гб Smart TV Box
Пакет «Максимальний» це:
– понад 400+ ТВ-каналів з усього світу;
– функції керування ефіром: пауза та перемотка;
– можливість дивитись ефір у записі до 14 днів;
– вбудована телепрограма;
– відеобібліотека з понад 10 000 фільмів, серіалів, мультфільмів, шоу;
– можливість продовжити перегляд контенту в будь-який час з того місця, де зупинився;
– функція «Обране» – можливість формувати власний плейлист за вподобаннями;
– можливість фільтрувати контент за жанром, рейтингом, країною та роком випуску;
- дивись на 5-ти будь-яких пристроях (телевізор, планшет, приставка, смартфон, ноутбук);
– один додаток онлайн тв youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV)
Основні характеристики:
GPU: Mali-G31 MP2 "Dvalin"
System: Android 9.0
CPU: Amlogic S905X3
Оперативна пам'ять: 4 Гб (DDR4)
ROM: 32Гб
Підтримка карт пам'яті: до 64GB
WIFI: 2,4 + 5 GHz
Bluetooth: Bluetooth 4.2
LAN : до 1000 Mbps
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ugoos |
| Выходы | HDMI, Jack 2.5/3.5 mm, RJ-45 |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Интерфейсы | USB, Ethernet, DLNA, Bluetooth, Wi-Fi |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Оснащение | Доступ в интернет, mini PC, Кардридер, ИК управление, Флеш накопитель, Smart TV, IPTV, TV-тюнер |
| Поддерживаемые носители | USB накопитель, Compact Flash, Memory Stick, SD |
| Портативный | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Смарт приставка |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Встроенная память | 32Гб |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 155 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Google Android |
| Пользовательские характеристики | |
| CPU (процессор) | Amlogic S905X3 |
| GPU (видеопроцессор) | Mali-G31 |
| WiFI | 2,4+5GHz |
| ОС | Android 9.0 |
| Цвет | Черный |
- Цена: 4 000 ₴
