

YouTV Максимальний на 12 місяців для п'яти пристроїв + Смарт ТВ приставка H96 MAX 4/64 Гб Smart TV Box
Комплект: YouTV Пакет "Максимальний" на 12 місяців для п'яти пристроїв + Смарт ТВ приставка H96 MAX 4/64 Гб Smart TV Box
Пакет «Максимальний» це:
– понад 400+ ТВ-каналів з усього світу;
– функції керування ефіром: пауза та перемотка;
– можливість дивитись ефір у записі до 14 днів;
– вбудована телепрограма;
– відеобібліотека з понад 10 000 фільмів, серіалів, мультфільмів, шоу;
– можливість продовжити перегляд контенту в будь-який час з того місця, де зупинився;
– функція «Обране» – можливість формувати власний плейлист за вподобаннями;
– можливість фільтрувати контент за жанром, рейтингом, країною та роком випуску;
- дивись на 5-ти будь-яких пристроях (телевізор, планшет, приставка, смартфон, ноутбук);
– один додаток онлайн тв youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV)
Основні характеристики:
GPU: Mali-450
System: Android 10
CPU: Rockchip RK3318
Оперативна пам'ять: 4 Гб
ROM: 64 Гб
Підтримка карт пам'яті: до 64GB
WIFI: 2,4 + 5 GHz
Bluetooth: Bluetooth 4.0
LAN: до 100 Mbps
В комплект входить:
• ТВ приставка
• Пульт ІЧ (батарейки не входять, необхідні AAA 2 шт)
• Блок живлення
• HDMI кабель
• Гарантійний талон
Надається гарантія 6 місяців від нашого інтернет-магазину. Пристрій опломбовано.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | H96 |
| Выходы | HDMI, RJ-45, Jack 2.5/3.5 mm |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Интерфейсы | USB, DLNA, Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Оснащение | mini PC, TV-тюнер, Smart TV, ИК управление, IPTV, Доступ в интернет, Кардридер, Флеш накопитель |
| Поддерживаемые носители | Memory Stick, SD, USB накопитель, Compact Flash |
| Портативный | Нет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Смарт приставка |
| Цвет корпуса | Другой |
| Габаритные размеры | |
| Встроенная память | 64Гб |
| Высота | 110 мм |
| Длина | 185 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Google Android |
| Пользовательские характеристики | |
| CPU (процессор) | Rockchip RK3318 |
| GPU (видеопроцессор) | Mali-450 |
| WiFI | 2,4+5GHz |
| ОС | Android 10 |
| Цвет | Другой |
- Цена: 2 315 ₴
